Liitu uudiskirjaga
SMILERS "Kogu lugu: A-Z" raamat

"See raamat sisaldab palju väljamõeldisi ja tühijuttu, kuid fakt ja iva on seal sees. Ta on lohakalt kirja pandud, lohakalt kuid rõõmsalt, sest lõpuks ometi ei ahista mind mingi keele toimetaja! Saan pohhuilt panna mida tahes! Kui Pihlak muidugi kobisema ei hakka. Siis võtan kohe sõnad tagasi. Aga jah, kui mõni koma kuskilt puudu on, või mingi sõna puudub õssist, aga on siin kirjas, siis nii see mõeldud oligi. Jummala eest ärge selle raamatu järgi eesti keele õigekirja õppige. Niikuinii on hilja.

See raamat on teatmeteos. Ta on õpetus, kuidas Smilersi-nimelist rokk ja popp ansamblit õigesti kasutada. Hõlpsuse mõttes on kõik artiklid tähestiku järjekorras, ja kui teksti sees on mõni sõna, mida te ei tea, siis karta on, et tema kohta on raamatus õige koha peal eraldi jutt.

Hea lugeja, kui sa oled umbkeelne võõramaalane, siis kahjuks ei saa sa ikka veel aru, millest jutt käib. Vaata kähku pildid üle ja tunne siis rõõmu sellest, et sinu lähedal viibiv eestlane ei tüüta sind lähemad pool tundi oma totakate küsimustega. Sest ta loeb seda raamatut.

Lähme sõidame!"

Erik Morna